Pokoje

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji noclegi w Szczyrku z pełnym węzłem sanitarnym, dostępem do kuchni z pełnym wyposażeniem

oraz telewizorami LCD.

Pokoje wyposażone są w funkcjonalne meble i wygodne łóżka, które zapewnią zdrowy sen.

Oferujemy różne konfiguracje wynajmu noclegu oraz apartamentu w Szczyrku.

Proponujemy:

  • apartament– składający się z dwóch samodzielnych pokoi, kuchni i łazienki oraz własnego tarasu z pięknym widokiem na szczyt Skrzycznego
  • przytulne, estetyczne oraz funkcjonalnie urządzone pokoje 2 , 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym każdy pokój. Pokoje posiadają również balkony
  • kuchnię dla gości z kompletnym wyposażeniem
  • niezależne wejście dla gości
  • oddzielne ogrzewane pomieszczenie na sprzęt narciarski
  • stały i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi Fi.

Apartament 4 osobowy

Proponujemy przestronny i funkcjonalny apartament cztero lub pięcioosobowy – składający się z dwóch samodzielnych pokoi – pokoju dziennego i sypialni, a także kuchni i łazienki oraz własnego, widokowego, a zarazem intymnego tarasu.  Z tarasu można obserwować piękne wschody słońca nad masywem górskim Beskidów wraz z niepowtarzalnym widokiem na szczyt góry Skrzyczne. W tle słyszalny uspakajający szum potoku górskiego płynącego nieopodal domu. Taras oddany wyłącznie do dyspozycji  Gości odpoczywających w pokojach apartamentu.

 

Pokój nr 1

Przytulny oraz funkcjonalnie urządzony pokój trzyosobowy na parterze, z pełnym węzłem sanitarnym. W pokoju łóżka sosnowe: podwójne łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze. Pokój posiada widok na piękny ogród oddawany do dyspozycij naszych Gości wraz z urzekającą ponoramą zachodu  słońca nad Beskidami. Pokój posiada dostęp do kuchni z kompletnym wyposażeniem.

Pokój nr 2

Rozświetlony, funkcjonalny pokój dla dwóch, trzech lub czterech osób z pełnym węzłem sanitarnym -w łazience prysznic. W pokoju wygodny rozkładany narożnik z miejscem spania dla dwóch osób oraz rozkładane łóżko sosnowe- dwa oddzielne miejsca do spania. Pokój posiada balkon z widokiem na piękny ogród oddawany do dyspozycji naszych Gości oraz wspaniałą panoramę Beskidów z bajecznymi zachodami słońca. Pokój posiada dostęp do kuchni z kompletnym wyposażeniem.

Pokój nr 3

Pokój z własnym balkonem oraz pełnym węzłem sanitarnym. Z balkonu można podziwiać przepiękną panoramę Beskidów. Pokój posiada dostęp do kuchni z kompletnym wyposażeniem.

Pokój nr 4

Przytulny pokój dwu lub trzyosobowy z łóżkiem małżeńskim. Pokój posiada pełen węzeł sanitarny, balkon z widokiem na szumiący potok oraz masyw Skrzycznego, a także dostęp do kuchni z kompletnym wyposażeniem.

Pokój nr 5

Przytulny pokój dwu lub trzyosobowy z łóżkiem małżeńskim. Pokój posiada łazienkę z pełnym  węzłem sanitarnym oraz balkon z widokiem na szumiący potok oraz masyw Skrzycznego, a także dostęp do kuchni z kompletnym wyposażeniem.