COVID-19 / Koronawirus – noclegi Pokoje pod Czyrną Szczyrk

W ostatnim czasie w wyniku pandemii COVID 19, sytuacja w hotelarstwie i turystyce jest bardzo trudna. Przez ciągłe obostrzenia, hotele musiały zostać zamknięte i nie mogły przyjmować gości. Dlatego, aby ratować sytuację wprowadzono tzw. bony turystyczne, które umożliwiają bardzo tani odpoczynek w wybranym hotelu. Bon można zrealizować m.in. w hotelu Pokoje pod Czyrną.

Jak przygotowaliśmy nasz nocleg w Szczyrku do działania w trakcie koronawirusa?

Pokoje w hotelu „Pokoje pod Czyrną” są idealnie przygotowane i dostosowane do wymagań związanych z panującą pandemią. Goście mogą się czuć w pełni bezpiecznie. Zastosowano m.in. dezynfekcję powietrza i wszelkich powierzchni oraz przedmiotów za pomocą promiennika UV – C Philips.  Urządzenie to gwarantuje usuwanie szkodliwych substancji, wirusów oraz bakterii, w tym także wirusów SARS- Cov-2.

Jak działają promienniki UV-C Philips i dlaczego to najlepsza forma dezynfekcji?

Nawet w perfekcyjnie posprzątanym pokoju wciąż mogą być obecne wirusy i bakterie, które mogą być szkodliwe dla zdrowia, osób przebywających w pomieszczeniu, w tym także wirus SARS – Cov – 2. Dlatego, w hotelu „Pokoje pod Czyrną” stosujemy najwyższej klasy zabezpieczenie jakim jest dezynfekcja promiennikiem UV – C Philips.

Urządzenie skutecznie dezynfekuje pomieszczenia i usuwa wszelkie szkodliwe drobnoustroje. Warto zaznaczyć, że promiennik jest całkowicie bezpieczny i bardzo skuteczny. Z uwagi na dobro naszych gości zdecydowaliśmy się na używanie sprzętów najwyższej jakości.

Czy odwiedzenie naszych pokoi i apartamentów w Szczyrku jest bezpieczne?

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych sprzętów i rozwiązań takich jak np. promiennik UV – C Philips, hotel „Pokoje pod Czyrną” jest jak najbardziej bezpieczny. Zachęcamy do skorzystania z oferty i odpoczynku w naszej zachwycającej miejscowości.

Co jeszcze warto wiedzieć o wizycie w naszych pokojach w Szczyrku?

Dobra hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 10:00. Na terenie hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dużym udogodnieniem dla gości jest darmowy dostęp do Internetu. Do ich dyspozycji są pokoje 2,3 lub 4 osobowe z łazienkami i balkonem. Dostępna jest także kompletnie wyposażone kuchnia dla gości. Dodatkową możliwością jest także skorzystanie z dodatkowego pomieszczenia przeznaczonego na sprzęt narciarski. Goście nie musza się także martwić o miejsca do parkowania. Latem można też skorzystać z miejsca do grillowania i wypoczynku na terenie ogródka. Oferta jest bardzo atrakcyjna.